PLEXIFORM


POLSKA - MAZOWIECKIE
02-230 Warszawa
ul. Jutrzenki 73
tel.: 48 22 334 40 00
fax: 48 22 334 40 33

mch@pxf.pl
www.pxf.pl

PLEXIFORM
PLEXIFORMPLEXIFORMPLEXIFORMPLEXIFORM
   
PXF Lighting to firma oświetleniowa o profilu inżynieryjno - produkcyjnym obecna w Polsce od 1994 roku pod nazwą Plexiform, specjalizująca się w zaawansowanych technicznie i konstrukcyjnie rozwiązaniach z zakresu techniki świetlnej. Główną działalność firmy stanowi produkcja szerokiej gamy opraw oświetleniowych o różnych zastosowaniach, a także opracowywanie koncepcji, konstrukcji i technologii nowych rozwiązań oświetleniowych. Stała współpraca z międzynarodowymi ośrodkami naukowo-badawczymi sprawia, iż PXF Lighting łączy swoje wieloletnie doświadczenie z innowacją.

Siedziba firmy wraz z biurem handlowym, biurem projektów oraz bogatą ekspozycją o powierzchni 500 m2 zlokalizowana jest nieopodal centrum Warszawy przy ulicy Jutrzenki 73. Produkcja PXF Lighting usytuowana jest w Kałuszynie na powierzchni 75.000 m2 i oddalona od Warszawy o niecałe 50km.

Strategia firmy opiera się na ciągłych inwestycjach mających na celu otrzymanie produkcji o najwyższej jakości, opartej o najbardziej wydajne i precyzyjne technologie, jak również wspartej współpracą z renomowanymi dostawcami surowców i komponentów. Tylko dzięki takiej działalności PXF Lighting może cieszyć się uznaniem stałych partnerów i dystrybutorów w Polsce i w 32 krajach na kilku kontynentach.

PXF Lighting jest członkiem-założycielem Związku Producentów Sprzętu Oświetleniowego „Pol-Lighting”, który wchodzi w skład Federacji Związków Producentów Opraw Oświetleniowych i Komponentów do Opraw Oświetleniowych działających w Unii Europejskiej C.E.L.M.A, oraz członkiem Związku Pracodawców Warszawy i Mazowsza.
Firma cieszy się uznaniem na rynku w dowód czego została wyróżniona wieloma prestiżowymi tytułami m.in.: „Gazele Biznesu”- nagrodą dla najbardziej dynamicznie rozwijających się firm, „Solidna Firma”, „Przyjaciel Europy”.

PXF Lighting reprezentuje również na rynku polskim znanych światowych producentów oświetlenia, firmy: Ivela, Egoluce, Allum, Castaldi Ing.
   

OPRAWY SYSTEMOWE

   

SZYNOPRZEWODY
I PROJEKTORY

OPRAWY WNĘTRZOWE

 

OPRAWY SZCZELNE

 

OPRAWY  LED

OPRAWY DO WBUDOWANIA

OPRAWY PRZEMYSŁOWE

 

OPRAWY AWARYJNE I EWAKUACYJNE

 
   
   
PLEXIFORM   PLEXIFORM   PLEXIFORM   PLEXIFORM
Valid XHTML 1.0 TransitionalPoprawny CSS!